Skip to Content Contact Us

שאלות ותשובות

ריכזנו עבורך את כל המידע שאת צריכה כדי להרגיש בטוחה יותר בבחירה שלך.
לא מצאת תשובה לשאלה? פני אלינו בטלפון 03-6120747 או במייל

bursa@thebursa.co.il

אישור הזמנה ומעקב

בנוסף למייל שנשלח ללקוח המסכם את ההזמנה, לאחר כל הזמנה נציג מטעמנו יצור קשר טלפוני ויוודא את פרטי ההזמנה והמשלוח במהלך שעות פעילות משרדי החברה.


קיימות 3 אלטרנטיבות למשלוח: 1. איסוף מהסניף הקרוב 2-5 ימי עסקים – ללא עלות. ניתן לסמן את הסניף מתוך רשימת הסניפים.

 2. שליח עד הבית תוך 5 ימי עסקים (משלוח מהיר) – בעלות של 49 שח.

 3. שליח עד הבית תוך 14 ימים – ללא עלות


מסירת ההזמנה נעשית באמצעות מסירה אישית לידי המזמין, ועל המזמין להצטייד בתעודה מזהה ואמצעי התשלום אשר אתו ביצע את ההזמנה, ולהציג אותם בפני השליח.


ייתכן עיכוב נוסף למשלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים: יישובי רמת הגולן, גבול הצפון, יישובי המגזר הערבי, יישובי בקעת הירדן, יישובי עוטף עזה, אילת, ים המלח ויישובי הערבה


בתקופות שקודמות לחגים ובמהלך החגים ייתכנו עיכובים בזמני ההפצה.


יום ההזמנה אינו נחשב למניין ימי ההפצה.


אם בוצעה הזמנה מיוחדת, או הזמנת מידה תוספת 3 ימי עסקים ומועדי האספקה.


לאחר ההזמנה ישלח קוד מעקב באמצעות SMS עם מספר באמצעותו ניתן לעקוב אחר ההזמנה


הזמנה באתר

הרכישה באתר מאובטחת בפרוטוקול SSL מוצפן.


קניה דרך האתר אפשרית בשימוש בכרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרקארד וישראכרט בלבד. התשלום ייגבה בכרטיס אשראי בסליקה מקוונת על ידי חברת G.B Premium.


ניתן לשלם בכרטיס גיפט קארד שנרכש באתר. ניתן לבצע עסקה טלפונית.


כל תכשיטי הזהב ברשת הינם עם חותמת מכון תקנים הישראלי וכל היהלומים המשובצים הם טבעיים בלבד.


כל משלוח מגיע עם תעודת אחריות המפרטת את תנאי האחריות המלאים למוצר.


עבור כל תכשיט יהלומים נשלחת תעודת מקוריות בדואר/במייל כחודש לאחר הרכישה.


על כל תכשיט זהב ו/או תכשיט משובץ הנקנה בבורסה לתכשיטים תינתן אחריות מלאה על כל מקרה של פגם בחומר ו/או בייצור, למשך תקופה של 12 חודשים מיום הקניה, למעט בגין אובדן התכשיט או חלקו.

האחריות אינה כוללת נזק שנגרם כתוצאה משימוש לא נכון ו/או לא סביר בתכשיט ו/או בלאי סביר לרבות שבר, קרע וירידת ציפוי אמייל.

טיפול בתכשיט על ידי מי שאינו מורשה על ידי החברה ישחרר את החברה מאחריות ומתן שירות.

אין להתיז בושם, אלכוהול, תכשירי קוסמטיקה, או חומרים כימיים על תכשיטים או פנינים או אבנים.

אין לישון עם תכשיטים.

אין להביא תכשיטי פנינה במגע עם מים.


 


על כל שעון הנקנה בחברה תינתן אחריות מלאה למשך 12 חודשים מיום הקניה.

האחריות על השעון היא על תקינות מנגנון ואטימות למים (במידה והוא עמיד למים) מחברת השעונים בלבד.

האחריות איננה כוללת – רצועה, כתר, גוף השעון וזכוכית וכל שימוש שיגרם כתוצאה משימוש לא נכון בשעון מכה/טלטול/נפילה.

טיפול בשעון על ידי מי שאינו מורשה על ידי החברה ישחרר את החברה מאחריות ומתן שירות.


ניתן להתאים מידה בכל אחד מסניפי הרשת עד 14 יום מיום קבלת המוצר. • מדיניות החזרת פריטים והחזר כספימדיניות ביטול הזמנה תהא כפופה לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"), ואין באמור בסעיף שלהלן לגרוע ממנו. ניתן לבטל עסקה מיום ביצוע העסקה ועד 14 ימים ממועד קבלת המוצר או ממועד קבלת המסמך המפרט את פרטי העסקה ("מסמך הגילוי") – המאוחר מבניהם.ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה –  כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ₪ לפי הנמוך ביניהם. למעט עלות משלוח מהיר עד 5 ימים. הצרכן יחזיר את המוצר לאחת מסניפי החברה. ככל שהדבר אפשרי, המוצר יוחזר באריזתו המקורית. החברה רשאית לתבוע את נזקיו בשל כך שערך הנכס פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.

  זכות הביטול אינה תקפה, בין היתר, לגבי טובין פסידים וטובין שיוצרו במיוחד בעבור הלקוח.יש להשיב את הפריט שנרכש באתר זה לאחד מסניפי הרשת או לשאת בעלות משלוח חוזר בגובה 49 ₪.בעסקת מכר מרחוק שנערכה עם צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשייתה, מיום קבלת הנכס או מיום קבלת מסמך הגילוי לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.


  ניתן למסור את הודעת הביטול באמצעות ביטול עסקה, בדוא"ל:bursa@thebursa.co.il בטל: 03-6120747, באחד מסניפי החברה או בדואר רשום לכתובת: רחוב ז'בוטינסקי 3 רמת גן 5252005, מגדל יהלום. בהודעת הביטול, בין אם היא בע"פ או בכתב, יש לציין את שם ומספר הזהות של הלקוח וכן את מספר ההזמנה. בכל מקרה של ביטול, תימסר לצרכן עותק של הודעת הביטול.


   


  ביטול עקב פגם – היה וביטול ההזמנה נעשה עקב פגם במוצר שסופק ללקוח, עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות לבין הפרטים שנמסרו ללקוח אודות תכונות המוצר, עקב אי-אספקת המוצר במועד או בשל הפרה אחרת של ההזמנה בידי החברה, יפעל הלקוח לביטול ההזמנה בהקדם באחת מהדרכים המפורטות לעיל וכספו של הלקוח יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול. המוצר יוחזר לבית העסק על חשבון החברה.


  החלפה – פריט שנרכש מאתר זה יכול להיות מוחלף בכל אחת מחנויות החברה, בשווי זהה לתשלום בפועל בהפחתת דמי המשלוח ששולם על ידכם, תוך 14 יום מיום קבלת הפריט, וזאת בהתאם למדיניות החברה, כמפורט בתקנון, בתנאי שלא בוצעה הזמנה מיוחדת, לא נעשה שימוש במוצר.


  החלפה תמורת שובר זיכוי אישי – ניתן להחליף או להמיר כל פריט שנרכש מאתר זה בשובר זיכוי למימוש בכל אחד מחנויות החברה, בשווי זהה לתשלום בפועל בהפחתת דמי המשלוח ששולמו על ידכם, תוך 14 יום מיום קבלת הפריט בהתאם למדיניות החברה. שובר הזיכוי ניתן יהיה למימוש במשך שנתיים, החל ממועד הוצאתו, בכל אחת מחנויות החברה. החלפה לשובר הזיכוי תתאפשר בתנאים שלא בוצעה הזמנה מיוחדת ו/או לא נעשה שימוש במוצר.חברי המועדון זכאים להטבות בימי הולדת, חגים ומועדים. הם מקבלים עדכונים לגבי הקולקציות החדשות וקטלוגים יוקרתיים מדי עונה.


הצטרפות למועדון אינה כרוכה בתשלום.


כתבו לנו: bursa@thebursa.co.il
חייגו אלינו: 03-6120747
ז'בוטינסקי 3, רמת גן 5252005 בניין יהלום לרשימת כל הסניפים שלנו
Back top top