הטרנדים החמים לארגון חתונה לשנת 2018

חתונה היא אירוע על זמני, אירוע אותו חגגו אנשים משכבר הימים וממשיך איתנו הלאה ונראה שאינו מאבד מן הרלוונטיות שלו, ההתרגשות שהוא מעורר והרצון של רבים להגיע אל היום הזה. עם זאת, חתונה היא גם אירוע שאינו קופא על שמריו ועובר החדשותיות ומתאים את עצמו לרוח הזמן.
 
אספנו עבורכם כמה טרנדים חמים לשנת 2018 הקשורים לארגון חתונה על הצדדים השונים שבדבר.

טרנדים בארגון חתונות 2018

טבעות אירוסין / נישואין

גם בתחום טבעות אירוסין/נישואין ההמלצה היא ללכת עם הלב שלכם. בתחום טבעות האירוסין ישנם כמה טרנדים חמים. אחד מהם הוא שימוש ביהלומים אמיתיים. כן, אמנם נדרש לכך התקציב המתאים אך נראה שמעצבי תכשיטים רבים מנסים לחזור אל הטבע ולעשות שימוש במחצב היקר במקום בתחליפים. מי שיש בידיו התקציב - אין ספק שיהלום אמיתי יביא סיפוק והתחלה ברגל ימין. טרנד נוסף הוא יהלומים צבעוניים. כן, לאחר תקופה ארוכה שהלבן כבש את מדפי הטבעות, היום אפשר לראות גם טבעות אירוסין עם יהלומים צבעוניים, במיוחד היהלומים הצהובים. בתחום טבעות הנישואין אין התרחשויות רבות בגלל הדרישה שטבעת הנישואין תהיה חלקה ללא אבנים. ישנן היום חנויות תכשיטים שמאפשרות לקנות את טבעת הנישואין ולאחר החתונה להוסיף לה אבנים לפי בחירה.
 

הזמנות חתונה

עיצוב הזמנות לחתונה הופך להיות חופשי יותר ויותר ונותן חופש ליצירתיות של כל אחד. היום זהו הטרנד- החופש לתת לכל אחד לקחת את העיצוב למקום שלו: קלאסי, הומוריסטי, צועק, חדשני- הכל הולך. הדבר שניתן לראות שתופס יותר ויותר הוא החלפת הזמנות החתונה המודפסות ונשלחות בדואר בהזמנות וירטואליות הנשלחות אל הנייד ואפילו יכולות להסתנכרן ו "לרשום את עצמן באופן עצמאי" ביומן האלקטרוני של המוזמן. בהזמנות אלקטרוניות יש את הפן של שמירה על הסביבה. תחשבו כמה עצים יישארו אם כולנו נשלח את ההזמנה במייל או בווטסאפ.
 

טקסים באווירה שוויונית

היום גם לטקסי חתונה הנערכים כדת משה וישראל מוסיפים אלמנטים שהופכים את החתונה לשוויונית יותר. הדבר בא לידי ביטוי בהקראת טקסט גם על ידי הכלה, הקראת ברכות על ידה ואפילו שבירת כוס... אין ספק שעם האווירה הכללית שישנה היום גם עדכון החתונה לגרסה שוויונית יותר הוא מבורך.
 

נוחות ועוד פעם נוחות

אם בעבר הכלה הייתה שבויה בתוך שמלת קצפת צמודה, ונעולה (תרתי משמע...) בנעלי עקב לוחצות, היום שמים יותר ויותר דגש על יופי ואסתטיקה שלא יבואו על חשבון הנוחות. הטרנד (שנקווה שלא יישאר טרנד אלא ימשיך לתקופה ארוכה) היום הוא מראה טבעי וקליל בסגנון ילדי הפרחים של שנות השישים והשבעים. ישנן אפילו חלוצות במחנה שמעזות להגיע לחתונה עם שמלת כלה קלילה ונוחה ונעלי סניקרס...
 

לסיכום

חתונה היא אירוע שישאר איתנו עוד שנים רבות קדימה. למרות זאת יש בו החדשותיות, חידושים ועדכונים לתקופה שלנו החל מארגון החתונה כולה ועד לפרטים הקטנים כמו מה יגיד כל אחד מבני הזוג.