מתנה לוולנטיין: כך תפנק אותה ביום האהבה

מדי שנה אנו חוגגים את יום האהבה הידוע בשם וולנטיין דיי, זהו אירוע מרגש ורומנטי שנשים מצפות לו בכיליון עיניים. בוולנטיין דיי נהוג להעניק מתנה לבת הזוג, אם בעבר הגבר הישראלי הסתפק בזר פרחים עם בובה קטנה, בלונים ומארז שוקולד, הרי כיום נהוג להשקיע במתנה יוקרתית יותר וכמובן לצאת לבילוי רומנטי.
 
יש מגון אפשרויות בילוי ושלל מתנות המתאימות ליום האהבה, כדאי לדעת כי לקראת הוולנטיין דיי חברות התכשיטים מציעות קולקציה מקורית וייחודית עם סמלי החג, כלומר תכשיטים עם לבבות, סמלי אהבה וכמובן בשיבוץ יהלומים.
 
קולקציה רומנטית במיוחד לוולנטיין
ב-14 בפברואר נהוג לחגוג ברחבי העולם את יום האהבה, בישראל אנו חוגגים פעמיים, פעם אחת בתאריך העברי המציין את חג האהבה ואת הוולנטיין דיי. נשים רבות ממתינות בהתרגשות ליום האהבה, הן מצפות למתנה רומנטית ייחודית ומקורית ומחכות בקוצר רוח לבילוי הרומנטי עם בן הזוג שלהן. הגברים יודעים שאין לאכזב את בנות הזוג, לכן הם משקיעים זמן ומחשבה בבחירת מתנה מיוחדת ובבחירת מקום בילוי מתאים.

תכשיטים לוולנטיין דיי - יום האהבה

 
גבר המעוניין לרגש את בת הזוג יכול לרכוש תכשיטים משובצים ביהלומים מנצנצים ובאבני חן. יש מגוון תכשיטים ברוח החג, ואין אישה שתסרב למתנה מלהיבה כמו צמיד טניס משובץ ביהלומים קטנים, טבעת בשיבוץ יהלום מרכזי או מספר יהלומים, עגילי יהלומים ועוד. את המתנה כדאי לרכוש לפני יום האהבה, אך גם אם שוכחים או לא מספיקים לקנות תכשיט לפני המפגש הרומנטי והבילוי המשותף בערב, תמיד אפשר להיעזר באינטרנט ולרכוש שובר מתנה לחנות תכשיטים יוקרתית ומובילה. את השובר מעניקים לבת הזוג והיא יכולה ללכת לחנות כדי לבחור לעצמה תכשיט חדש.
 
חשוב לזכור כי גברים רבים מתקשים לבחור תכשיטים משובצים ביהלומים לבנות הזוג שלהם, לכן באמצעות שוברים חוסכים את כל הכאב ראש. מגדירים באתר איזה שובר רוצים להזמין, נייר או כרטיס מגנטי למילוי רב פעמי, קובעים סכום, משלמים והמתנה מוכנה.
 
תכשיטים בעיצוב מיוחד
חשוב להדגיש כי בחירת תכשיט ליום האהבה מחייבת את הגבר להשקיע זמן ומחשבה, ניתן להיעזר באמא, באחות או בחברה קרובה כדי לקבל החלטה איזה תכשיט לרכוש לבת הזוג האהובה. כמו כן, כדאי לדעת כי תכשיטים המעוצבים בצורת לב תמיד יתאימו כמתנה ייחודית ומלהיבה ליום האהבה, אפשר גם לבחור טבעות מרשימות מזהב לבן או צהוב עם חריטת שמות בני הזוג או חריטה מקורית של לבבות או מילה קשורה לחג.
 
יש גם מבחר תליונים ברוח החג, לדוגמה תליון בצורת לב בשיבוץ יהלומים קטנים באיכות גבוהה, סיכה בצורת לב בשיבוץ יהלום ואבני חן, שרשראות מיוחדות לוולנטיין ועוד.
 
אגב, גם נשים יכולות להפתיע את הגבר שלהן עם תכשיט מקורי המתאים ליום האהבה, לדומה צמיד עור עם סוגר משובץ ביהלומים, טבעת משובצת אבן חן, תליונים עם או ללא חריטה וכדומה. לאחר בחירת המתנה כל שנותר הוא לצאת ולבלות יחדיו, וליהנות מבילוי רומנטי ומרגש.