מדריך: כך תתאימי בין התכשיטים לאיפור

התאמת תכשיטים לאיפורהתאמה בין תכשיטים לאיפור היא בהחלט דרך טובה ויעילה לשיפור המראה הכללי, וכן כדי להציג את עצמנו כפי שאנו רוצות. אחרי הכל, בהרבה מן המקרים הלבוש הוא זה שעושה את האדם, אז מדוע לא לשדרג את זה כמה שלבים הלאה ולהיעזר גם בתכשיטים ובאיפור?
 
לא תמיד מדובר בעניין של מה בכך כדי למצוא השראה, המשלבת תכשיט יחד עם שפתון או אייליינר מסוים. אז הנה כמה כללי אצבע די פשוטים, שיכולים לעזור לך לשלב בין תכשיטים למוצרים קוסמטיים, גם בלי להירשם לקורס איפור.
 
שתיים מהאסכולות המקובלות בתחום הן (1) התאמה מוחלטת בין הדברים, או (2) ההפך מכך. כמובן שברגע שנדע להתאים בין שרשרת, צמיד או עגילים קיימים לאיפור שלנו - נוכל גם להעריך מה לא יתאים או לא משתלב בצורה נכונה (לפחות בחלק ניכר מן המקרים).
 

למשל הנה דוגמה המתייחסת להתאמת תכשיטים ואיפור על פי צבע:

ראשית, כמו הרבה דברים טובים שהצליחו לנו - הכל מתחיל ממחשבה ותכנון מקדימים. נסו לדמיין את ההתאמה המושלמת מבחינתכן. אם עשיתן זאת בקלות, נסו לדמיין גרסה נוספת או אפילו שתיים.


אם לא צץ לכן רעיון כלשהו, אפשר להתחיל לחשוב על התאמת צבע צלליות העיניים לתכשיט או לבגד בהם נשתמש באירוע. לדוגמה: אם נלבש שמלה בצבע ורוד בהיר, כדאי לנסות להתאים את השמלה לעגילים בגוון בצבע דומה, עם צלליות עיניים בהתאמה. גם אם אנחנו הולכים על התאמה לפי צבע, לא בהכרח חייבים להתאים את הצבעים בצורה הומוגנית לחלוטין. לפעמים דווקא הפיוז'ן העדין בין מספר גוונים של אותו צבע, הוא זה שיוצר יותר עניין (סוג של שילוב האסכולות).
 
לאחר מכן כדאי לנסות התאמה או שתיים מבעוד מועד. כאשר נמצא את השילוב שמתאים לנו, כמובן שנוכל לדלג על השלב הקודם בפעם הבאה שנרצה לשחזר את אותו הלוק.
 
נשים רבות אוהבות את המראה של איפור מעושן, במיוחד כאשר הן מאובזרות בביגוד בהיר. במקרה זה, פעמים רבות תכשיטים בעלי גוון כהה יעשו עבודה טובה ללוק הכללי, ויעניקו קונטרסט בגוון מתאים לשמלה או לבגד בהיר אחר אותו בחרנו ללבוש.
 
אלה הן כמה עצות כלליות שעשויות לעזור, לפחות לחלקכן, להתאים תכשיט לבגד או לאיפור. מכאן אפשר להמשיך לחקור, להעמיק ולהתוות את הדרך שלכן להתאמה המושלמת. מאוד יכול להיות שחלקכן עושות זאת באופן אינטואיטיבי, אך אנו מקווים שבכל זאת חידדנו כמה נקודות חיוניות שיסייעו לכן להבא.