אודותינו

about store
תכשיטים קונים בבורסה לתכשיטים

ברוכים הבאים לעולם הנוצץ והיוקרתי שמציעה לכם רשת הבורסה לתכשיטים.

רשת הבורסה לתכשיטים הוקמה בשנת 1975 ומובילה מאז בגאווה את ענף התכשיטים בישראל, עם מבחר גדול של תכשיטי יהלומים יוקרתיים בעיצובים ייחודיים:

ייצור תכשיטים איכותיים כחול לבן

כל תכשיטי הבורסה לתכשיטים נבחרו ויוצרו בתשומת לב ואהבה רבה תוך הקפדה על כל פרט החל מהעיצוב הייחודי, דרך האיכות הגבוהה ועד לגימורם המושלם.

התמחותה הראשית של הרשת היא תכשיטי היהלומים המפורסמים והאיכותיים שלה, אשר מיוצרים במפעלי הרשת בישראל, תוצרת כחול-לבן בשיטות חדשניות. התכשיטים מעוצבים על ידי מעצבי הבית של הרשת, שמושפעים ממגמות חדשניות בכל העולם וכן עיצובים ייחודיים לפי הזמנת הלקוח.

תכשיטי זהב משובצים יהלומים במחירים הטובים ביותר

קניית חומרי גלם בבורסה ליהלומים וייצור במפעלים של הרשת מאפשר לבורסה לתכשיטים להציע ללקוחותיה תכשיטים משובצים יהלומים איכותיים ואבנים יקרות במחירים הטובים ביותר ולהתמודד עם הזמנות של עיצובים מיוחדים בהתאם לרצון הלקוחות בלוח זמנים צפוף.

בנוסף ליצור בישראל, לרשת הסכמים בלעדיים עם מעצבים, יצרנים ומפעלים מובילים באירופה, משם היא מייבאת את מיטב התוצרת של היצרנים והמותגים של ענף התכשיטנות והשעונים.

 

about watch
מוצרי ושעוני יוקרה מהמותגים המובילים בעולם

רשת הבורסה לתכשיטים היא המשווקת הבלעדית בישראל של פריטי היוקרה, שעונים ותכשיטים, מבתי האופנה המובילים ברחבי העולם VERSACE, VALENTINO, FRENCH CONNECTION U.K ומותג השעונים השווייצרי היוקרתי Doxa

כמו כן רשת הבורסה לתכשיטים היא המשווקת הבלעדית של קופסאות טעינה לשעונים אוטומטים מבית היוצר האנגלי RAPPORT. המותג המוביל בעולם בתחומו כבר מעל 100 שנים.

16 סניפים ברחבי הארץ

לרשת הבורסה לתכשיטים 16 סניפים בפריסה ארצית רחבה בקניונים המובילים בארץ. צוותי המכירה המקצועיים והמנוסים שלנו ישמחו לשרת אתכם.